Y162840K0000Q15R
MFR.Part #
Y162840K0000Q15R
JLCPCB Part #
C4309523
Description
-55℃~+150℃ 40kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount