Y162610K0000Q15R
MFR.Part #
Y162610K0000Q15R
JLCPCB Part #
C3918193
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount