Y1628500R000T9R
MFR.Part #
Y1628500R000T9R
JLCPCB Part #
C4109125
Description
-55℃~+150℃ 500Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS