CP00051K500JE663
MFR.Part #
CP00051K500JE663
JLCPCB Part #
C1401379
Description
-65℃~+225℃ 1.5kΩ 5W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS