RN60D2742FR36
MFR.Part #
RN60D2742FR36
JLCPCB Part #
C1769167
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors