ERC553K4400BHEK500
MFR.Part #
ERC553K4400BHEK500
JLCPCB Part #
C5736027
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.44kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS