Y162837R0000B9R
MFR.Part #
Y162837R0000B9R
JLCPCB Part #
C4286001
Description
-55℃~+150℃ 37Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS