Y162837R0000C9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162837R0000C9R
JLCPCB Part #
C4351964
Package
2512
Description
-55℃~+150℃ 37Ω 750mW Metal Foil Resistor ±0.25% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS