Y1628370R000B9R
MFR.Part #
Y1628370R000B9R
JLCPCB Part #
C4288070
Description
-55℃~+150℃ 370Ω 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS