RMC1K7151FTE
MFR.Part #
RMC1K7151FTE
JLCPCB Part #
C7343853
Description
-55℃~+155℃ 1W 7.15kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS