Y16281K44000T9R
MFR.Part #
Y16281K44000T9R
JLCPCB Part #
C4262685
Description
-55℃~+150℃ 1.44kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS