RPC63202JTE
MFR.Part #
RPC63202JTE
JLCPCB Part #
C2598019
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS