CMF6036R000FKEK64
MFR.Part #
CMF6036R000FKEK64
JLCPCB Part #
C1400883
Description
-55℃~+175℃ 1W 36Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS