Y16281K44000T9W
MFR.Part #
Y16281K44000T9W
JLCPCB Part #
C4227014
Description
-55℃~+150℃ 1.44kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS