Y1628115K000T0R
MFR.Part #
Y1628115K000T0R
JLCPCB Part #
C4071741
Description
-55℃~+150℃ 115kΩ 750mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount