AZ23B33-HE3-08
MFR.Part #
AZ23B33-HE3-08
JLCPCB Part #
C6508547
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@25V 300mW 32.34V~33.66V 33V 80Ω 80Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS