Y1628100K000T0R
MFR.Part #
Y1628100K000T0R
JLCPCB Part #
C4245019
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount