Y1628110K000T0R
MFR.Part #
Y1628110K000T0R
JLCPCB Part #
C4265273
Description
-55℃~+150℃ 110kΩ 750mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount