Y1627412R000B9R
MFR.Part #
Y1627412R000B9R
JLCPCB Part #
C4326151
Description
-55℃~+150℃ 412Ω 500mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS