M55342K11B1E50RTSV
MFR.Part #
M55342K11B1E50RTSV
JLCPCB Part #
C3939183
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 1.5kΩ 50mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount