RK73H2HTTE5102F
MFR.Part #
RK73H2HTTE5102F
JLCPCB Part #
C2580103
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS