Y1627412R000B9W
MFR.Part #
Y1627412R000B9W
JLCPCB Part #
C4144512
Description
-55℃~+150℃ 412Ω 500mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS