PS101QF3000T4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
PS101QF3000T4E
JLCPCB Part #
C2793557
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 300Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS