Y1626200R000A15W
MFR.Part #
Y1626200R000A15W
JLCPCB Part #
C4336089
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount