Y1626100R000A15W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1626100R000A15W
JLCPCB Part #
C4273879
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount