Y145550R0000D0W
MFR.Part #
Y145550R0000D0W
JLCPCB Part #
C4111013
Package
1506
Description
-55℃~+150℃ 200mW 50Ω ±0.5% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount