Y1626240R000A13W
MFR.Part #
Y1626240R000A13W
JLCPCB Part #
C4024705
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 240Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS