Y162610R0000D13R
MFR.Part #
Y162610R0000D13R
JLCPCB Part #
C4026450
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 300mW ±0.2ppm/℃ ±0.5% SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS