Y00149K42800B9L
MFR.Part #
Y00149K42800B9L
JLCPCB Part #
C1461774
Description
-55℃~+125℃ 200mW 9.428kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D3xL6.9mm Through Hole Resistors ROHS