Y4024110R000Q9R
MFR.Part #
Y4024110R000Q9R
JLCPCB Part #
C3985880
Package
SMD,3.8x1.6mm
Description
-55℃~+125℃ 110Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,3.8x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS