Y1626100R000Q9R
MFR.Part #
Y1626100R000Q9R
JLCPCB Part #
C4300282
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS