Y1627100R000Q9R
MFR.Part #
Y1627100R000Q9R
JLCPCB Part #
C4326081
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 500mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS