Y162610K0000T0W
MFR.Part #
Y162610K0000T0W
JLCPCB Part #
C4170914
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount