Y145513K3000F9R
MFR.Part #
Y145513K3000F9R
JLCPCB Part #
C4114337
Description
-55℃~+150℃ 13.3kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±1% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS