Y16259K53000B23R
MFR.Part #
Y16259K53000B23R
JLCPCB Part #
C4295905
Description
-55℃~+150℃ 300mW 9.53kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS