Y16254K53000B23R
MFR.Part #
Y16254K53000B23R
JLCPCB Part #
C3916429
Description
-55℃~+150℃ 300mW 4.53kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS