CRCW0805133RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0805133RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4065442
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS