Y16258K25000B9R
MFR.Part #
Y16258K25000B9R
JLCPCB Part #
C4352408
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.25kΩ Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS