Y16258K25000B49R
MFR.Part #
Y16258K25000B49R
JLCPCB Part #
C3926861
Description
-55℃~+150℃ 300mW 8.25kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS