RNC50H9760FSBSL31
MFR.Part #
RNC50H9760FSBSL31
JLCPCB Part #
C3355696
Description
-65℃~+175℃ 100mW 976Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors