Y1625808R000Q0R
MFR.Part #
Y1625808R000Q0R
JLCPCB Part #
C4009118
Description
-55℃~+150℃ 300mW 808Ω Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount