RT1206BRC0716R2L
MFR.Part #
RT1206BRC0716R2L
JLCPCB Part #
C869883
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS