Y16256K81000B0W
MFR.Part #
Y16256K81000B0W
JLCPCB Part #
C4231025
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.81kΩ ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount