Y16256K81000T0W
MFR.Part #
Y16256K81000T0W
JLCPCB Part #
C3929601
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.81kΩ Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount