Y16256K81000A0W
MFR.Part #
Y16256K81000A0W
JLCPCB Part #
C4067443
Description
-55℃~+150℃ 300mW 6.81kΩ ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount