Y1625681R000B0W
MFR.Part #
Y1625681R000B0W
JLCPCB Part #
C3991914
Description
-55℃~+150℃ 300mW 681Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount