AT1206BRD0768RL
MFR.Part #
AT1206BRD0768RL
JLCPCB Part #
C6466691
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS