CH0402-75RGFW
MFR.Part #
CH0402-75RGFW
JLCPCB Part #
C4326664
Description
-55℃~+155℃ 50mW 75Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS