BFC238552392
MFR.Part #
BFC238552392
JLCPCB Part #
C3805459
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 3.9nF 550V、1.6kV ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS