Y162539R0000B9W
MFR.Part #
Y162539R0000B9W
JLCPCB Part #
C4355930
Description
-55℃~+150℃ 300mW 39Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS